آمده ایم با تبعیض و سوء استفاده از قدرت سیاسی مبارزه کنیم

آمده ایم با تبعیض و سوء استفاده از قدرت سیاسی مبارزه کنیم

غلام محــــــمد زارعــی کاندیدای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع هزاران نفری مردم یاسوج با بیان اینکه برای خودم شأنی جز خدمت و نوکری مردم قائل نیستم اظهار کرد: در صورت نیاز حاضرم جانم را فدای مردم و منافع آنها کنم و امروز همه گرد آمده ایم تا در سرنوشتمان تاثیر بگذاریم.
کاندیدای نهمین دوره مجلس مردم سالاری دینی از خواسته های ویژه مردم بر شمرد و بیان داشت: آمده ایم تا با تبعیض، قدرت طلبی و سوء استفاده از قدرت سیاسی مبارزه کنیم.

ذره ذره وجودم متعلق به مردم است

زارعی ذره ذره وجودش را متعلق به مردم دانست و افزود: حضور و استقبال بی نظیر مردم نشان از استقرار وحدت، برادری و یکپارچگی، آرامش و امنیت می باشد.

خطوط سیاسی که فرصت ها را عادلانه تقسیم نمی کند برداشته می شود

وی در جمع گســـــترده هواداران با اشاره به مهندسی کردن حوزه سیاسی افزود: حرکت اول در حوزه سیاسی، زدودن غبار شوم جناح بندی ها، طیف گرایی و انحصار طلبی ها و جاه طلبی های سیاسی خواهد بود.

وی اضافه کرد: برداشتن خطـــــوطی که بین مردم دو دستگی انداخته و فرصت ها را عادلانه تقسیم نمی کند بلکه بر اساس اصل امتیاز دهی و امتیاز گیری است لازمه اش مهندسی سیاسی است.

زارعی مهندسی سیاسی را تدوین و انسجام فعالیت های سیاسی در دانشگاه ها، حوزه های مختلف، ایجاد فضای نشاط و ایجاد فرصت های برابر دانست.

این نامزد انتخاباتی با بیان اینکه دانشگاه های ما باید محرک بالندگی باشد اظهارکرد: متاسفانه فضای برای اظهار نظر دانشجویان وجود ندارد و گفتمان انقلاب اسلامی امروز به فراموشی سپرده شده است.

فضای انتقام گیری بعد از انتخابات به فضای برادری و وحدت تبدیل خواهد شد

غلام محمد زارعی اضافه کرد: برخی فکر می کنند سیاست ابزاری برای پیشبرد جاه طلبی های شان می باشد.

وی همچنین ابراز داشت: در مهندسی سیاسی شاهد خواهید بود که فضای انتقام گیری بعد از انتخابات به فضای برادری و وحدت تبدیل خواهد شد، شما شاهد خواهید بود که شایستگان می توانند ظرفیت های خود را برای پیشرفت ملت در اختیار مردم قرار دهند.

مهریان، بلهزار مادوان از ابتدایی ترین امکانات و خدمات محروم اند

این کاندیدای جبهه ایستادگی افزود: شهادت خواهم داد که لحظه ای از پیگیری مطالبات شما کوتاه نخواهیم آمد.

زارعی با اشاره به محرومیت مرکز استان یاسوج در میان استان های کشور افزود: این مرکز استان بالغ بر سی هزار نفر انسان فداکار، خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان در حوزه مهریان، بلهزار و ماداون مستقر هستند اما از ابتدایی ترین امکانات و خدمات محروم اند.

دوران بازگشت به مردم شروع شده است/چرا بر اساس اصل عدالت فرصت ها تقسیم نمی شود

غلام محمد زارعی با تاکید بر اینکه دوران آینده دوران پرسشگری و پاسخگویی است یادآور شد: در دوران آینده کسی نخواهد توانست از پرسش مردم در برابر مسئولیتی که بر عهده گرفته است فرار کند، و دورانی که مردم را به حساب نیاوریم گذشته است.

وی افزود: دوران بازگشت به مردم شروع شده است که از اهداف مقدس انقلاب اسلامی احیای بازگشت به مردم است.

این کاندیدای اصولگرای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در شهرستانهای ما اصل پرسش گری به فراموش سپرده شده است و بدین علت مسئولین ما نسبت به وضعیت مردم یا بی تفاوتند و یا بی خبر.

غلام محمد زارعی افزود: کجاست آن افرادی که باید از مسئولانش می پرسیدند در حاشیه شهر یاسوج این همه مشکلات وجود دارد، چرا بر اساس سرانه منابع توزیع نمی شود و بر اساس اصل عدالت محوری فرصت ها تقسیم نمی شود.

مردم ما اعتقادی راسخ به ولایت فقیه و مبانی اسلامی دارند/حضور پرشور مردم بر اساس ارزیابی گذشته و نگاه به آینده است

غلام محمد زارعی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همه مردم استان ما اعتقادی راسخ به ولایت فقیه و مبانی اسلام دارند گفت: ولایت با قدرت طلبی، جاه طلبی، فریب مخالف است اما در ایام انتخابات حرکت های را می بینیم که دور از شان مردم است.

وی افزود: وقتی که می بینید مشکلات روی هم انباشته شده است در موسوم انتخابات دست به تحرکات اجرایی می زنند امروز عملکرد مسئولین روی میز قضاوت شماست و بر اساس همین ارزیابی گذشته و نگاه به آینده در این اجتماع شرکت کرده اید.

عامل عدم پیشرفت ضعف مدیریت و نمایندگان است

این کاندیدا گفت: ما بر اساس یک نقشه راه، یک برنامه ریزی دقیق و شناخت دقیق از نیازهای شما آماده ایم که با حضور و اعتماد شما این مشکلات موجود را بر طرف کنیم.

وی یکی از مسائل اصلی و حیاتی جوانان را اشتغال و بیکاری دانست و افزود: درصد بالای بیکاری در استان ما است که نرخ بیکاری در استان نزدیک به ۳۲% می باشد که به هیچ استانی شباهت ندارد و علت این اتفاق را نمی دانیم.

زارعی ادامه داد: باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی زمینه ایجاد اشتغال آبرومند و پایدار را برای جوانان مان فراهم کنیم.

این کاندیدای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: هر جا عدم پیشرفت و توسعه را مشاهده می کنیم این عامل را باید به ضعف مدیریت و نمایندگان آنها مربوط بدانیم.

وی بیان کرد: ای آقای مسئول چرا در دوره قبل بدنبال تغییر مدل لباس بودی و این دوره بدنبال تصویب حقوق مادام العمر برای خود بودید؟ آیا این نگاه مردمی است یا اینکه این نگاه یک نگاه شخصی است؟ ما به این باور داریم که نماینده ی مردم صدای مردم است، اگر نماینده صدای مردم باشد جز فریاد و خواسته ی مردم صدایی دیگر ندارد.

عدم صنعت پایدار دراستان/یک خانواده چهار دیپلم شاغل یک خانواده چهار لیسانس بیکار

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مساله اشتغال از مساله های محوری خواهد بود اظهار داشت: اولین محور فرصت اشتغال زایی در سیستم اداری است، بنده معتقدم که فرصت اشتغال زایی در ادارات ما اگر چه اندک اما همراه با تبعیض است، این فرصت باید شفاف و عادلانه توزیع شود چرا در یک خانواده چهار نفر دیپلم مشغول به کار باشند اما در یک خانواده چهار نفر لیسانس بیکار ، چرا در استان ما یک صنعت پایدار وجود ندارد.

چرا در استان ما با وجود به نزدیکی به بنادر و دریاهای آزاد و ظرفیت های حوزه نفت و منابع زیر زمینی از صنایع پایدار برخوردار نیستیم، در همه شهرهای مجاور استانهای همجوارمان مجتمع های پتروشیمی وجود دارد اما در استان ما چنین صنعتی موجود نیست؟

زارعی به بخش کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود آبهای جاری فراوان در استانهای مجاور این بهره مندی مهار می شود و در کنار این آبها هکتارها زمین حاصلخیز وجود دارد که با انتقال آب زمینه ی اشتغال و تولید فراهم می شود.

بانوان در آینده جامعه ی هدف مدیریت و اشتغال خواهند بود

این نامزد انتخابات که در جمع هواداران خود سخن می گفت افزود: ما برای پیشرفت جامعه باید زنان را در فرصت های مدیریتی و اشتغال مد نظر قرار دهیم یکی از جامعه های هدف ما برای آینده بانوان خواهد بود.

وی اضافه کرد: جوانان هنرمند و ورزشکار ما توان این را دارند که در عرصه های جهانی خود را عرضه کنند اما به آنها آنطور که در شان و منزلت شان است توجهی و حمایتی نشده است.

غلام محمد زارعی اظهار کرد: سهم ما در مدیریت کشور پایین ترین سهم است با وجود بسیاری افراد فرهیخته و دانشمند نشان دهند فرهنگ این استان چقدر پرتوان و پویاست.

فضای دانشگاه دولتی بر دانشجو و استاد تنگ است

وی تاکید کرد: که اگر حضور مردم و مردم سالاری بعنوان یک اصل شاخص قانون اساسی اعتقاد داریم نباید کاری کنیم که خدای نکرده مردم به نظام بی اعتماد شوند و بدانند که حضور مردم به مثابه دفاع از نظام است.

زارعی افزود: حضور امروز شما حضوری معنادار است و این یعنی آغاز تحولی بزرگ است.

غلام محمد زارعی اظهار داشت: فردای دانشگاهها ما برای حضور دانشجویان ما باید با نشاط باشد، براستی چرا در دانشگاه دولتی یاسوج فضا چنان بر دانشجو و استاد تنگ است که فریاد آنها به آسمان رسیده است؟ چرا فکر می کنیم که باید نشاط و بالندگی و امید دانشجویان را باید فدای حفظ منافع رفاقتی خود کنیم.

/ 5 نظر / 12 بازدید
مرتضی

مسؤل محترم سایت:چرا کامنت های گذشته رو پاک کردی؟مگر پیر و مرادتان(حاج زارع) بر طبل فضای تنگ و تاریک و خفقان دانشجویی البته به زعم خود نمی کوبند؟چرا شما طرفداران و حامیان فکری ایشان لااقل به اندازه یک انتقاد و روشنگری کوچک حاضر به شنیدن نیستید؟بگذارید فضا باز و آزاد باشد تا همه حرفهای خود را بزنند.مردم منصف ما هم به بهترین رأی خواهند داد.تا جایی که از شما آقای علیزاده سراغ دارم خود حضرت عالی یکی از منتقدان سرسخت عنبری در دوران مسؤلیتشان بودید.چطور امروز طاقت شنیدن انتقادات سابق خود از ایشان را ندارید؟بنده کم کم دارم در صداقت شما هم شک می کنم.به شما برادر عزیزم هم توصیه می کنم گرفتار بازیهای کثیفی که عده ای شروع کرده اند نشوید.ملاک من و شما ان شاالله تقوای الهی بدور از تعصبات غیر معقول خواهد بود.موفق و مؤید باشید.

مرتضی

جناب آقای زارع باید به چند سوال در وجدان انشاالله بیدار خود جواب دهند.1- آیا متهم کردن هدایت خواه و اطرافیان ایشان به انسان های جاه طلب_ انحصار طلب_قدرت طلب_ امتیازده و امتیاز گیر و ...تهمت و خلاف تقوا نیست؟2- آیا هیچ کاری در جهت رشد و توسعه استان در این چند سال صورت نگرفته است که ایشان اینچنین در این عرصه صحبت می کنند؟3-آیا تمام اطرافیان آقای هدایت خواه بدون استثنا(اینطور که آقای زارعی می گویند)همه دارای صفات گفته شده در سوال 1 هستند؟و انسان پاک و سالمی در این بین نیست؟ 4 - آیا در روز حساب و قیامت کبری احدی از اطرافیان آقای هدایت خواه که صاحب صفات فوق نمی باشند جلوی آقای زارع را نخواهند گرفت؟ 5- آیا تمام مشکلات استان ما اینطور که زارع می گویند و در سخرانی ایشان موجود است متوجه نماینده استان است؟/در پایان به آقای زارع و هواداران ایشان توصیه می شود که برای حفظ آرای خود هم که شده اینچنین در این فضا صحبت نفرمایند چرا که شاید هنوز انسان های بیدار و غیر متعصبی باشند که به فکر و عقل و منطق و بر اساس رضای خداوند بخواهند رای دهند.

مرتضی

باز هم مثلث زر و زور و تزویر هنر خود را در میدان مبارزه توسط عده ای فریب خورده نشان داد.در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری جهان در یک پیچ بزرگ تاریخی قرار دارد کسی به مجلس راه یافت که نه در بیان و نه در مواضع اهمیت این موضوع را نه تنها درک نکرد بلکه در خلاف جهت این پیچ بزرگ حرکت کرد.افسوس به حال این ملت و مردم استان ما که علی رغم میل باطنی و جدان و فطرت خویش انتخاب کردند.لیاقت بسیاری از مردم ما هرگز شخصیتی مثل هدایت خواه نیست. در بازی زر و تزویر عده ای دنیا طلب بسیاری از انسان های آگاه و پاک باید ذبح شوند.انتخاب زارع تیر ی دیگر بود بر پیکر جریان اصول گرایی.جشن و پایکوبی طرفداران زارع در شب وفات حضرت معصومه (س) خاطره تلخ جشن عده ای اوباش را در روز عاشورای اباعبدالله (ع) زنده می کند. از صمیم قلب به حضرت زهرای مرضیه که اسم ایشان اینچنین بازیچه دست عده ای شده بود ولااقل حرمت دختر پاکشان را در شب شهادت ایشان نگه نداشتند تسلیت عرض می کنیم.ان شاالله که گریه های نیمه شب پاکان از اولیای خدا که البته تعدادشان بسیار اندک است تسلای دل حضرت زهرا(س) باشد.جشن مردم جلوی منزل ایشان با کدام یک از شعارهای به ظاهر اسلامی ایشان

مرتضی

اشکال شما برادر عزیزم این است که هنوز درک نکردی مسئله هدایت خواه نیست و ما بر سر نام نمی جنگیم.آنچه که باعث تأسف بوده و هست این است که جریانی به مجلس راه یافته است که در تمام مواضعشان و حتی علنی مسئله رسیدن به قدرت را برای رسیدن به دنیای پستشان محور برنامه هایشان قرار داده بودند. شکست هدایت خواه شکست جریان حامی رهبری در مجلس بودکه عده ای دانسته آرزوی آن را می کردند.همان عده ای که برای رسیدن به مقاصد پلیدشان هر آنچه می توانستند از رهبری و نام مقدس زهرای مرضیه (س) خرج کردند.برادر مصطفی:خودت بهتر از هر کس دیگر می دانی برخی از اطرافیان و نزدیکان آقای زارع افراد معلوم الحالی بودند که در سال های دوم خرداد چه خیانتهایی به نظام و انقلاب کردند.چه کارها که در آن زمان نکردند و مطمئن باش روزی انتقام خود را از ولایت خواهند گرفت و دیروز جمعه تنها نطفه ی این کار ریخته شد. شما برادر عزیزم ناخواسته بازیچه دست آنها شده ای و خود نمی دانی.البته مبانی فکری شما هنوز برای حقیر معلوم نیست لکن برادرانه و خیرخواهانه به شما عرض می کنم مواظب برخی اشخاص زخم خورده و مغرض از انقلاب و رهبری باشید...

مرتضی

ادامه کامنت قبل...افسوس که به خاطر رعایت مسائل اخلاقی نمی توانم چهره برخی اشخاص را برای شما روشن کنم.خدا نکند در مستی جشن پیروزی زارع برخی حقایق برای شما مغفول بماند هرچند آنچه لازم بود گفتن آن برای شما طی چند روز گذشته ذکر شد.تمام نگرانی بنده این است که خدای ناکرده جوان مستعد و پاک ولی تا حدودی احساسی همچون شما در زمین کسانی بازی کنید که جریان نفاق از سر و روی ایشان هویداست. خدا می داند بازماندن جوانانی چون شما از جریان حزب الله به مراتب برای ما سنگین تر از شکست هدایت خواه است.قصدم محور قرار دادن هدایت خواه به عنوان نماینده حزب الله نیست چراکه اشخاص متغیرند و حق همواره ثابت ولی در هر عصری با مقداری بصیرت می توان نزدیک ترین مصداق را برای حزب الله معرفی نمود.جناب زارعی اکنون وام دار بسیاری شده اند و این با روح حزب الله سازگار نیست.دوران مسئولیت خطیر هدایت خواه در مجلس تمام شد با تمام فراز و فرودهایش ولی هیچ گاه از یاد نبریم مطلق انگاری انسان را به چاه ظمانی خواهد انداخت که بیرودن آمدن از آن گاهی غیر ممکن است.به هر حال شما برادر عزیزم در خلوات خود از خدا بخواهید که راه درست را برای همه ی ما روشن کند.موفق باشید.