پیام تبریک غلام محــــــمدزارعی به مناسبت روز معلم

غلام محمد  زارعی منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در پیامی روز استاد و معلم را به قشر  فرهیخته معلم صمیمانه تبریک گفت:متن کامل این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ – خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ- اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ- الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ
قرآن کریم، قلم را به عنوان نماد تعلیم و تربیت، مورد قسم قرار داده و حضرت علی (ع) به عنوان بزرگ معلم تاریخ اسلام می‌فرماید: «هر کس کلمه‌ای به من بیاموزد مرا بنده خویش ساخته است.
تعلیم و تعلم از شئون الهی است و خداوند، این موهبت را به پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا مســــــیر هدایت را به بشر بیاموزند و چنین شد که تعلیم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرینش  درآمد.
اینجانب به عنوان شاگردی کوچک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام معلم استان کهگیلویه وبویراحمد، روز استاد و معلم را به این قشر فرهیخته صمیمانه تبریک میگویم و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند متعال خواستارم. وامیدواریم در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان(عج)، جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی این عزیزان بهره مند باشد.خدمتگزار مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا
غلام محمد زارعی
/ 1 نظر / 22 بازدید
سفیران نور

افسوس که آنچه برده ام باختنی است× بشناخته ها تمام نشناختنی است برداشته ام هر آنچه باید بگذاشت×بگذاشته ام هر آنچه برداشتنی است (خواجه نصیرالدین طوسی)