زارعی در چند قدمی پیروزی قطعی انتخابات

زارعی در چــــند قدمــی پیروزی

کبنانیوز- علی اکبر پاک نوشت؛

هرچه به ۱۲ اسفند نزدیک می‌شــــویم شور و نشــــاط برای حضور حماســـه دیگر در بین مردم کشور بخصوص دلیر مردان وشیر زنان کهگیلویه و بویراحـــــمدی به خوبی  می‌بیـــــنیم. می‌بینیم و خواهم دید که مردم شهید پرور و لایت مدار استان ما بار دیگر باحضور حداکثری خود به دشمن اقتدار، قدرت، عظمت و صلابت خوشان را که هم مانند دنایشان بلند و استوار است نشان می دهند . این روزها در همه خانواده‌ها  استانمان شاهد تحلیلی های انتخاباتی هستیم. مرد و زن، پیر و جوان ،همه و همه اماده حضور حداکثری هستند.

هر کس با فکر و سلیقه خودش آماده یک انتخاب اصلح هستند “انتخابی که سرنوشت یک استان و حتی یک کشور  را رقم می زند. که بحث ان چنان مهم است که ماهها در خانواده ها شروع شده است وبا خود می گویند به چه کسی رای بدهیم؟ چه کسی را انتخاب بکنیم؟ کسی که شایستگی حضور را در مجلس دارد و چقدر برای استانمان موثر است؟ این سوال ها و تجزیه وتحلیل‌هایی است که امروز در همه خانواده‌ها دیده می‌شود. امروز همه وهمه دست در دست هم داد ایم تا زمینه حضور حداکثری مردم را برای انتخابشان اماده کنیم.

اما آنکه این روزها به چشم می خورد و ما در مشاهده و پرسش و نظر سنجی های خود به خوبی می بینیم .سخن از مردی سخت کوش ،ولایت مدار ،مردمدار و از تبار ایل و عشایر و فرزند دلیر بویراحمد حاج غلام محمد زارعی هستیم.

که آمده تا صادقانه و مخلصانه برای استانش و مردمانش گام بردارد و در پیشرفت و آبادانی استان موثر باشد. علی رغم اینکه این مرد جوان وبا غیرت ودوست دار مردم در دوران گذشته موفق به کسب آرای حد اکثری نشده اما امید خود را از دست نداده است وروزها وماهها وسال‌ها دیگر در دل مردم تلاش کرده وگام برداشته تا توانسته خود را به مردم بیشتر بشناساند و چه زیبا خود رابه مردم شناخته است. امروز شاهد استقبال پرشور اقشار مردم از این کاندیدا اصولگرا و ولایت مدار هستیم به نظر می رسد که امسال آرای زارعی فرق کرده و مردم زارعی را خوب شناخته اند واحتمال پیروزی آن نسبت به سایر رقبا بیشتر شده است . زارعی می گوید هدفم خدمت به محرومین و پیشرفت استان  و بازگشت به سوی مردم است.

این شعار را در عمل ثابت  می‌کنم.  با توکل به خدا پا به این صحنه سرنوشت ساز گذاشتم وبرای کسب آرای حداکثری آماده‌ام. پس مشاهده می‌کنیم که زارعی به امید خدا در چند قدمی پیروزی است و پیروزی آن در دست مردم است.

/ 0 نظر / 9 بازدید