تأسیس دفتر نماینده بویراحمد و دنا جانب آقای حاج زارع در شهرستان دنا

غلام محمد زارعی نماینده منتخب مردم بویراحمد و دنا شامگاه امروز در جمع مردم سی سخت حاضر و ضمن شنیدن مشکلات و دغدغه های مردم این شهرستان گفت: برای اولین بار دفتر نماینده مردم بویراحمد و دنا در شهرستان دنا تاسیس می می شود.

به گزارش خبرنگار کبنانیوز؛ منتخب مردم در بویراحمد و دنا در جمع مردم سی سخت از تاسیس اولین دفتر نماینده بویراحمد و دنا در شهرستان دنا، شهر سی سخت خبرداد و اظهار داشت: خوشحالم در اولین دیدار مردمی بعد از یاسوج در جمع شما مردم شهیدپرور سی سخت هستم.
زارعی همچنین از تشکیل اتاق فکرهای در شهرستان دنا خبرداد و افزود: با راه اندازی همچنین اتاق فکر های زمینه توسعه صنعت گردشگری و اقتصادی را در این شهرستان فراهم می سازیم.
وی اضافه کرد: دنا، یک شهرستان کاملاً توریستی می باشد که جاذبه های گردشگری زیادی دارد و این جاذبه ها باید تقویت شود.
منتخب بویراحمد و دنا با اشاره به حماسه تاریخی مردم در ۱۲ اسفند تصریح کرد: حماسه ای که مردم ایران، بخصوص مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در ۱۲ اسفند برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی رقم زدند؛ و تبسم شیرینی بر چهره مقام معظم رهبری خلق کردند.

این نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس نهم در ادامه اظهار کرد: برای پیشرفت استان همه مردم و رقبا باید دست در دست هم دهیم و با وحدت، همبستگی و برادری زمینه رشد همه جانبه استان را فراهم سازیم.
وی همچنین با اشاره به بیکاری و وضعیت اشتغال در شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: بِجد به دنبال اشتغال مردم هستم و رئیس جمهور قول داده که برای ایجاد اشتغال در استان با هم جلسه ای داشته باشیم.
جمال سیرت از اهالی سی سخت و از جانباران هشت سال دفاع مقدس ضمن تبریک به منتخب بویراحمد ودنا گفت: از آقای زارعی خواست تا به وعده های در شهرستان توجه ویژه ای داشته باشد و آنها را عملی سازد.
این شهروند سی سخت با اشاره به بخشی از مشکلات و نگرانی های مردم این منطقه افزود: اشتغال، توسعه صنعت، دامپروری، کشاورزی ، ایجاد صنعت های تولیدی از خواست های مردم سی سخت می باشد.

/ 1 نظر / 63 بازدید
علی

سلام .اقای علیزاده لطف می کنید بگویید دفتر نمایندگی کجایی سی سخت واقع است ممنون میشوم.