حاج زارع محبوب

غلام محمد زارعی محبوب هست و محبوب می ماند

 این روزها گمانه زنی های مربوط به کاندیداها و جریان های سیاسی در استان بویژه حوزه بویراحمد و دنا داغ شده و هر کس و هر گروهی برای خود دم از پیروزی می زند و دیگران را با امار های ساختگی ضعیف جلوه می دهند.

گزارشی که تهیه کرده ام مربوط به میزان محبوبیت غلام محمد زارع کاندیدای این حوزه می باشد. با توجه به نظرسنجی های غیر رسمی صورت گرفته که از مردم در اصناف مختلف به این نتیجه رسیدی که غلام محمد زارعی نسبت به سالهای قبل در شهرستان های بویراحمد و دنا دارای محبوبیت بیشتری شده است و شاهد استقبال بیشتری از طرف نخبگان سیاسیون و حتی مخالفان دوران قبلش بوده ایم و این باعث شده که وی عزم خود را جزم کند و به تقاضای بخش زیادی از مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا لبیک بگوید و بار دیگر در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کند.

به نظر میرسد این بار محبوبیت غلام محمد زارعی رشد فراوانی کرده است و احتمال پیروزی اش در انتخابات پررنگ تر شده است . طبق اطلاعات بدست آمده هر روز شاهد دعوت اقشار مختلف  شهرستان بویراحمد و دنا از غلام محمد زارعی هستیم که  وی را برای ادامه حضور در انتخابات دلگرم کرده که این بار این یاری نسبت به سالهای قبل تغییر کرده و رنگ تازه ای به خود بخشیده است.

به نظر می آید او در حوزه بویراحمد پائین رشد قابل توجهی داشته است و این در استقبال بی نظیر مردمی از او در لوداب  ومارگون و دیگر نقاط مثل مرکز شهر یاسوج به چشم می خورد.

/ 1 نظر / 8 بازدید
فرشته

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آن وقت که بی حوصله وتنهایی ودلت از غم دنیا مملو. بزنی تکیه برآن وبخندی به همه رنج جهان. سلام مهربون به روزم ومنتظر نگاهت که یاریم دهد برای اندیشه های خوب.